Jelenia Góra – Zdrój

Szanowni Mieszkańcy,

Program Wspólnota Jelenia Góra (WJG) został opracowany na podstawie teorii naukowych, a więc jest głosem obiektywnym. Nie kryją się za nim żadne partykularne interesy grup społecznych. Naturalnie, ludzie są wykonawcami idei, czyli mogą wypaczyć najlepsze zamiary. Dlatego tez potrzebujemy speców od każdego wydziału Urzędu Miasta, aby zaspokajać potrzeby mieszkańców.

Aby temu zapobiec dotychczasowym błędom w zarządzaniu naszą Gminą, jak i przybliżyć idee programu WJG, rozpoczynamy cykl artykułów. Każdy artykuł będzie maksymalnie obiektywny, aby nie wprowadzać  w błąd jeleniogórzan. Tym samym punkty programu będziemy wyjaśniać w oparciu o cytaty fachowych opracowań, dostępnych w necie. Takie podejście podkreśli, iż program WJG opiera się na uniwersalnych zasadach, a nie jest mrzonką oderwanego od życia naukowca.

Z poważaniem

Grzegorz Niedźwiecki – koordynator strony WJG

Co sądzicie o możliwości i sensie przyłączenia tego przymiotnika do nazwy generalnej naszego miasta?

Byłby to pewien magnes przyciągający, nobilitacja miasta, zachęta dla gości i z pewnością zysk rozwojowy.

W Polsce mamy 45 uzdrowisk, Jelenia Góra – Zdrój (Cieplice to dzielnica) byłaby jednym z największych. Zasłynęłaby na świecie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_uzdrowisk_w_Polsce

Wypowiedzcie się na ten temat.

http://uzdrowisko-cieplice.pl/

adm

1 thought on “Jelenia Góra – Zdrój”

  1. Nie wiem, jakie przeszkody formalne są, żeby takie inicjatywy w ruch wprowadzić, ale pomysł fajny. Z pewnością miasta znaczenie by wzrosło i uzdrowisko by zyskało, rozkwitłoby. Logistyka i restrukturyzacja bardzo kosztowna. Pomijam geografię i świadomość ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *